Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Beslenme

obezite-saglik-diyet

Obeziteye dikkat!..

Vücudun yağ dokusu kitlesinin hızla artması; alınan ve sarf edilen kalori arasındaki dengenin bozulması, aşırı beslenme hastalığı, obezite olarak tanımlanır. Un yağ ve şekerden uzak durun Obezite tedavisinde diyet ilk önemli basamak olduğu gibi, diğer tedavi yöntemlerine geçiş sürecin başarısız sonuçlanmasına neden olur.

beslenme-mango-besin1

Yorgunluğun çözüm ortağı!..

Sağlıklı ve aynı zamanda pürüzsüz bir cilt için besinlerin doğru tüketilmesi büyük önem taşıyor. İş yoğunluğu nedeniyle bazı dönemler beslenme alışkanlıklarını değiştirmek zorunda kaldığımızı anlatan Dr. Figen Sayın Yıldıranbu durumun tüm vücudu etkilediği gibi ciltte de olumsuz sonuçlara neden olduğunu söyledi.

Antalya’da Emslim ile fit bir vücuda sahip olun

Fazla yemek, çoğu zaman hepimizin yaşadığı bir durum ve özellikle buna yediğine içtiğine dikkat edenler de dahil edilebilir. Düşünün şimdi bir gün yemeği fazla kaçırmakla kilo almak söz konusu değil.

Kilolarınızdan kurtulmak için harekete geçin!

Antalya’da Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın takibi ile Emslim adlı (Kas güçlendiren) cihaz ile vücudunuz daha fit ve sağlıklı bir görünüme kavuşmuş oluyor.

Fazla ve zor gördüğünüz kilolarınızla vedalaşın!..

Kilolara veda etmek isteyenler dikkat!.. Antalya’da Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın muayenesinin ardından diyetisyenin vereceği takvim ve program akışına uyduktan sonra panik yapmaya gerek yok!..

Soğuk detoks çayı ile tazelenin!..

Geçmeyen yorgunluk hissi, keyifsizlik, sürekli uyku hali, sık hastalanma, kronik sindirim problemleri vücuttaki toksik maddelerin çok arttığının bir göstergesidir. Belirli aralıklarla vücuda detoks yapmak bu durumları ortadan kaldırır; vücuda gereken tazeliği kazandırır.