Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Boyun bölgesine mezolifting nasıl uygulanır?

Boyun bölgesine mezolifting nasıl uygulanır?

Boyun bölgesine mezolifting nasıl uygulanır? İğne ile 1-1,5 cm ara ile dermisin en üst tabakasına yerleştirilir. Bu yerleştirme sonucu deride papüller oluşur. Bu papüller birkaç gün içinde iyileşir. Hyaluronik asit deriyi nemlendirir kırışıklıkları azaltır; sıkılaştırır.

 

Boyun bölgesine mezolifting nasıl uygulanır? Süksinik asit dokudaki lekelerde iyileşme sağlarken ayni zamanda anti-aging bir etki oluşturur. 15 gün veye 1’er ay ara ile en az 3 seans daha sonrada 3 ayda bir koruyucu dozlarla devam edilir. Bu uygulama yazın da uygulanabilir.

İğneli radyo frekans ile boyun uygulamaları nasıl yapılır?

Fractora gibi teknolojiler deri içine iğneler ile girip rayofrekans dalgaları verilir. Hem cilt kalitesi artırılır hemde güçlü bir sıkılaşma, lifting sağlanır. En az 5-6 seans uygulanan bu teknolojiler, daha sonra 3 Ayda bir koruyucu amaçlı uygulanabilir.

Radyofrekans dalgaları sıkılaşmada çok başarılı oldukları gibi aynı zamanda kollajen artışınıda artırarak cildi nemlendirir. Farctora boyun altında oluşurdukları etki ile aynı zanda çene kontürünü de düzeltir. Kışın uygulanması önerilir. Lokal anestetik kremler sürülerek ağrısız uygulanır.

NG yag lazerle Karbon Peeling nasıl boyna ve dekolteye uygulanır?

Dekoltede lekelenmeler ve ince çizgiler mevcutsa karbon peeling bu bölgedeki cilt kalitesini artırdığı gibi lekeleri de azaltılır. En az 5 seans 1 hafta ara ile uygulanır. Tüm yüzle birlikte uygulanması önerilir. Öncelikle derinin üzerine karbon sürülür sonra lazerle atış yapılır.

Karbon peeling uygulamasında acı olur mu?

Acısız, aynı zamanda yazında yapılabilen bir uygulamadır. Foto terapi (Lumecca ) boyun ve dekolte bölgesine nasıl uygulanır?Foton ışınları 10 günde bir en az 5-6 seans uygulanır. Cilde jel sürerek uygulanan bu yöntemde cihazın kristal başlığı tüm yüzde dolaştırılır. İnce kılcal damarlar, ile spider anjiomlar da çok başarılıdır. Kılcal damarı yoğun ciltler aynı zamanda çok kuru ve hassastır. Bu uygulama damarları azalttığı gibi aynı zamanda bu kuruluğu da giderir. Kışın önerilen bir uygulamadır.

Mezoterapi ve mezolifting uygulamaları boyun ve dekolteye nasıl uygulanır?

Vitamin ve aminoasit asit içerikli mezoterapi ürünleri cilde 1-1.5 cm ara ile deri içine uygulanır. 1 hafta ara ile tekrarlanır. Küçük morarmalar olsa da arnika gibi kremlerle kısa sürede iyileşir. Napaj tekniği kullanılırsa morarma da olmaz. Boyuna aynı şekilde gençlik alışı, ışık dolguda ve somon DNA da yapılabilir mezolifting uygulamaları olarak planlana bu uygulamalar 15gün ara ile en az 3 seans önerilir. Kürlerin içeriğinde yoğun hyaluronik asit ve vitaminler mevcuttur.,

Mezoterapi sonrası ciltte ne olur?

Uygulamalar sonrasında ince kırışıklıkların açıldığı, cildin nemli canlı ve parlak görünüme kavuştuğu görülür. 2-3 ayda bir kürlerin uygulaması sonuçların korunmasını sağlar. Dermo kozmetik ürünlerle cildin nemlenmesi ve korunması sağlanmalıdır. Yüksek nemlendiricili ürünleri maske uygulamaları ile birlikte evde kullanılmasını öneriyoruz . Güneş koruyucu kremler de yüzde kullanıldığı gibi bu bölgelerde sürülerek korunmalıdır.

2 Yorum
  1. Pingback: Boyun bölgesinde sarkmalara ne yapabilir? - Dr. Figen Sayın Yıldıran

  2. Pingback: Boyun bölgesinde sarkmalara ne yapılabilir? - Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sizin için buradayız
Yardıma ihtiyacınız var mı?