Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Işıltılı bir cilt nasıl olur?

Işıltılı bir cilt nasıl olur?

Işıltılı bir cilt nasıl olur? Göz altı ışık dolgusuyla cildimizdeki kaybolan canlılık ve nemin tekrar geri kazanılmasını hedeflenir…

 

Işıltılı bir cilt nasıl olur? Cildinizin daha sağlıklı parlak ve ışıltılı görünmesi için uzman estetisyenler tarafından uygulanan özel bakımlar yapılır. Özellikle akne, komedon problemi yaşayanların çok düzenli olarak yaptırması gereken uygulamalar vardır.

Cilt İçin Tıbbı Tedavi Gerekir mi?

Cilt yapısı için öncelikle olarak bir hekim değerlendirmesi yapılır ve bireyin cilt özellikleri belirlenir. Eğer cilt yapısında problemler de mevcut ise bu duruma yönelik tıbbi tedavinin yanı sıra evde kullanılacak ürünler konusunda kişiye danışmanlık hizmeti de klinik ortamında sunulur. Ayda bir klinik ortamında yapılan cilt bakımının yanı sıra ürün kullanımı için de danışmanlık hizmeti verilir.

Ciltte Nasıl Etkiler Oluşturur?

  • Nem dengesi sağlanır.
  • Ciltte ihtiyaç olan maddeler cilt yapısına özel hazırlanan formülle sunulur.
  • Ciltte oluşan komedon adıyla anılan siyah noktalar temizlenir.

Göz altı Işık Tedavisi

Her iki kadından 1’inde ilerleyen yaşla birlikte göz çevresinde oluşan kırışıklık, çökmeler ve halkaların oluşması endişe verir. Aslında bu bölgede yaşanan gözaltı torbalanması ve morluğunun gerçek nedeni genetik bir olgudur.

Göz altı Morlukları Ve Çökmeleri Nasıl Oluşur?

Göz altında oluşan morluk ve çökme şikayetleri her yaşta görülebilir. Ancak, yaş ilerledikçe şikayet daha da belirgin hale gelir. Bu şikayetlere çözüm için kullanılan yoğun kapatıcı kremler zamanla problem olmaya başlar.

Göz altı Işık Dolgu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Göz altı bölgesi konumu açısında oldukça hassas ve dikkatli uygulama gerektiren bir alandır. İğne kullanımı yerine ucu künt yırtma ve kanama oluşturmayacak kanüllerle uygulanmalıdır. Teosyal Redensity II’in içeriğindeki lokal anestezik katkıdan dolayı uygulama sırasında ağrı oluşmamaktadır. Diğer dolgu uygulamalarına göre farklı bir yaklaşım gerektirdiğinden, uzman hekim tarafından yapılması çok önem arz etmektedir.

İçeriğinde lokal anestezik ajan bulunduğu için işlem tamamen ağrısızdır. Gözaltı ışık dolgusu uygulaması sonrası, sorunsuz ve oldukça konforlu bir dönem olarak geçer.

Göz altı ışık dolgusu, yapısal olarak gözaltı bölgesinde çöküklük varsa veya yaşlanmaya bağlı gözaltı bölgesinde sönme, çökme daha koyu görünüm oluştuysa yapılan bir uygulamadır. Bu yüzden 18 yaştan itibaren yapılabilir.

Göz altı Işık Dolgusunun Etkisi Ne Kadardır?

Yüze, boyuna, dekolteye uygulanabilen Redensity II göz altı ışık dolgusunun kalıcılık süresi bireylerin durumlarına göre değişmektir. Redensity II göz altı ışık dolgusunun etkisi 9 ay ile 12 ay arasında değişir. Etkisi kaybolduktan sonra uzman hekim tarafından bölgeye gerektiği ölçüde rahatlıkla tekrar uygulanabilir.

Göz altı Işık Dolgusu Kimlere Uygulanmaz?

Göz altındaki torba ve morarmalar ileri seviyeye ulaşan bireylerde ve özellikle hamile kadınlarda alerjik reaksiyon riski oluşturacağından uygulama yapılması tavsiye edilmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?