Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Roller tedavisi nasıl uygulanır?

Roller tedavisi nasıl uygulanır?

Roller tedavisi nasıl uygulanır? Roller tedavisi daha çok tüm cilt problemlerine çözüm üretmeye yönelik uygulanan bir yöntem olup, hekim tarafından değerlendirilmelidir…

 

Roller tedavisi nasıl uygulanır?.. Roller tedavisi, cilt gençleştirme, akne ve sivilce tedavisi, kırışıklık tedavisi gibi birçok cilt problemlerinde uygulamaktadır. Bu uygulamanın oldukça özenle yapılması gerekir. Roller uygulaması sonrasında ciltteki etkiler hemen gözlemlenebilmektedir. Cildin kendini yenileme süresi bu süreç sonrasında hızlı bir şekilde başlar.

Roller Tedavisi Nedir? Nasıl Uygulanır?

Roller tedavisi tüm cilt problemlerine çözüm üretmeye yönelik bir işlemdir. Derinize hacim ve dolgunduk vererek kollajen ve elastik liflerin üretimini artırır. Aynı zamanda roller ile cilt üzerinde açılan mikro deliklerden içeriye sürülerek gönderilen ürünlerin etkisi ile cilt daha canlı, parlak görünür. Cildin kalitesi artar.

Roller tedavisi hangi bölgelere uygulanır?

En çok yüz, boyun, dekolte, el, saçlı deri bölgesine uygulanır.

Hangi Bölgelere Kaç Seans Uygulanır?

Uygulama yaklaşık 30 dakika sürer. Seans aralıkları ise 2-4 hafta arasında değişir. İhtiyaç duyulan durumlarda 8-10 seans devam programı uygulanabilir. Roller tedavisi nasıl uygulanır?

Roller Tedavisi Hangi Amaçla Kullanılır?

  • Cildin ton farklılıklarının giderilmesinde
  • İnce çizgi ve kırışıklıklarda
  • Cilt çatlaklarında

Acılı Bir Uygulamadır? Ciltle Nasıl Bir Etki Yapar ?

Ufak bir yanma ve acı hissi oluşabilir. Uygulama öncesi sürülen lokal anestezi kremlerle bu hassasiyet giderilir.

Uygulama acı verir mi?

Uygulama ilk etapta kişiye biraz acı verebilir; ancak ikinci seans sonrasında acı hissi azalmakta hatta tamamen geçmektedir. Eğer uygulama yapılan kişi acı hissetmeye devam ederse ve rahatsız olursa bölgenin uyuşması için kremler kullanılabilmektedir. Uygulanan kremler sonrasında uygulama yaptıran kişinin acı hissi tamamen ortadan kalkmaktadır.

Uygulama Öncesi Ve Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uygulama öncesi cilt hasarlı olmamalıdır. Örneğin lazer Uygulaması peeling gibi uygulamalardan en az 1 hafta sonra yapılmalıdır. Güneşlenme ve sauna sonrası yapılmamalıdır. Kan sulandırıcı bir ürün kullanılmamalıdır. Uygulama alanında enfeksiyon veya yaralanma var ise yapılmamalıdır. Uygulama sonrasında da yukarıda bahsedilen durumlardan dolayı en erken bir hafta sonra yapılmalıdır. Güneş koruyucu krem ihmal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?