Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Gözaltı morluğu nasıl geçer?

Gözaltı morluğu nasıl geçer?

Gözaltı morluğu nasıl geçer? Ne kadar enerjik olursanız olun gözaltı morluklarınız sizi ele verir. Yakın çevrenizden “Yorgun görünüyorsun, gözaltın morarmış” gibi cümleleri sıklıkla duymaya başladıysanız…

 

Gözaltı morluğu nasıl geçer? Gözaltı bölgesindeki morluk ve çökmelere karşı geliştirilmiş olan ışık dolgu yaptırma vaktiniz gelmiş demektir. Günümüzde bazen genetik sebeplerden bazen de yaşa bağlı olarak ortaya çıkan problemlerin en önemlilerinden biri de gözaltı morluklarıdır. Kendinizi enerjik hissettiğiniz bir günde “Ne kadar yorgun görünüyorsun?” ya da “Keyfin mi yok, canın mı sıkkın?” gibi sorularla karşılaşabilirsiniz. Sizi olduğunuzdan daha yaşlı ve yorgun gösteren bu estetik soruna karşı etkili ve etkin tedavi olan ışık dolguyu öneriyoruz.

Genetik faktörler etkili midir?

Gözaltı morluklarının oluşumundaki en önemli faktör, yaşa bağlı olarak göz çevresindeki kemik yoğunluğunun azalmasıdır. Gözaltındaki bölgenin gergin ve pürüzsüz olmasını sağlayan bu kemiklerdeki kayıp, gözaltı çukurlarının oluşmasına neden olur. Bunun yanı sıra kişinin yaşına bağlı yaşanan doku kaybı da gözaltının belirgin bir şekilde çökmesine sebep olur. Ve bu sebeplere bağlı olarak gözaltındaki pürüzsüz ve düz yapı bozulduğunda gölgelenmeler oluşmaya başlar.

Yorgun bir görüntü oluşmasına neden olur

Genetik bir faktör olan gözaltı morlukları genç yaşlarda da yorgun bir görünüm verir. Bu estetik probleme karşı geliştirilmiş ışık dolgusu gözaltındaki çökmeleri için etkin bir tedavi yöntemidir.

Işık Dolgusu Nedir?

Gözaltı bölgesi çok ince ve riskli bir bölgedir. Gözaltına uygulanacak maddelerin özel olması gerekir. Bu bölge için geliştirilmiş tek dolgu da gözaltı ışıktır. Geçmişte bu bölge için yüze uygulanan dolgu maddeleri kullanılıyordu. Ancak zamanla komplikasyonlar ortaya çıkmaya başlamıştır. Oluşan bu komplikasyonlar sebebiyle de gözaltı ışık dolgusu ortaya çıkmıştır. Işık dolgusunun içinde gözaltına hacim veren hyalüronik asit dışında anti-aging etkili vitaminler, mineraller ve amino-asitler bulunur.

Işık dolgusunun etkisi ne kadar sürer?

Gözaltı bölgesindeki yaşlanma belirtilerine karşı daha dirençli kılmada etkili olan formül, etkili bir anti-aging tedavisidir. Yani, ışık dolgusu sayesinde hem gözaltında var olan sorunları en aza indirmek hem de ileride oluşacak yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir önlem almak mümkün kılınmıştır. 1 seans uygulanan bu tedavinin kalıcılığı 8-12 ay sürer. Gözaltındaki çöküklük, morluk en aza indirilir. Gözaltı daha pürüzsüz ve taze bir görünüme kavuşabilir. Ayrıca ışık dolgusu sizi gündelik yaşamınızdan koparmayan bir işlemdir. Sonrasında hemen sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?