Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Miranda Kerr'den güzellik sırrı

Miranda Kerr’den güzellik sırrı

Miranda Kerr’den güzellik sırrı… Eski Victoria Secret modeli Miranda Kerr, güzellik sırrı en çok merak edilen ünlü isimler arasında yer alıyor. 2 çocuk annesi ünlü modelin sırrı ‘noni’ meyvesi.

 

Miranda Kerr‘den güzellik sırrı…  Organik cilt bakım bakım ürünleri satan Kora Organics’in kurucusu ve Treasure Yourself (Kendine Değer Ver) adlı bir de kitabının yazarı Miranda Kerr‘den güzellik sırrını açıkladı.

Kora Organics isimli markasını 2009 yılında hayata geçiren Avustralyalı model Miranda Kerr, “Sağlıklı bir cilt gençliğimden beri benim için önemli bir konu” dedi. Uzun araştırma süreçlerinin ardından ürünlerin anahtar içereğini bulduklarını belirten güzel, “Noni meyvesinde, iyileştirme özelliği bulunduğunu keşfettik. Cildi yumuşatıyor, besliyor ve aydınlatıyor” dedi.

Güne mutlaka temizleyici, tonik ve nemlendiriciden oluşan rutini ile başlayan Kerr, akşamları taze salatalık maskesi yaparak, yattığını ve cildini Kuşburnu Yağı ile temizlediğini açıkladı. Kerr’in bir diğer güzellik sırrı ise; kuru fırçalama! Her duştan önce iki dakika boyunca yapılan kuru fırçalama, cildin ovalanarak lenfatik sistemin uyarılmasını ve duş sırasında ölü derilerin rahatlıkla atılmasına yardımcı oluyor.

Hamilelikte aldığı kiloları nasıl hızla verdiği sorulduğunda bebeğini emzirmenin bu konudaki en büyük etken olduğunu vurguluyor. Formunu korumak için gün içerisinde 10 dakikalığına bile olsa yoga, squat, popo kaldırma egzersizleri gibi aktiviteleri mutlaka yaptığını ve bunun kesinlikle işe yaradığını ekliyor.

 

Bir Yorum
  1. Pingback: Miranda Kerr ikinci kez anne - Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?