Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Miranda Kerr ikinci kez anne

Miranda Kerr ikinci kez anne

Miranda Kerr ikinci kez anne…  Ünlü model Miranda Kerr, kendisinin üçüncü, Snapchat’in kurucusu olan eşi Evan Spiegel ile ikinci çocuğunu dünyaya getirdi.

 

Miranda Kerr ikinci kez anne… Victoria’s Secret’ın ünlü modellerinden ve kadınların estetik olarak tercihleri olan Miranda Kerr, Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile olan evliliğinden ikinci çocuğunu dünyaya getirdi. Daily Telegraph’ın haberine göre, Evan Spiegel’den bir yaşında Hart adında bir oğlu ve aktör Orlando Bloom’la 2013’te sona eren ilk evliliğinden sekiz yaşında Flynn adında bir oğlu daha bulunan 36 yaşındaki Kerr’in üçüncü çocuğu da bir erkek. Hamilelik sürecinde bebeğinin cinsiyetini bildiği halde kamuoyuna açıklamayan Kerr, “Cinsiyetini ve ne isim koyacağımızı biliyorduk. Ama bunu kendimize saklamak güzeldi” dedi.

Hamileliği süresince sosyal medya hesabında paylaşımlar yapan Kerr, henüz doğum haberini takipçileriyle paylaşmadı. Serveti 2,4 milyar dolar olan Evan Spiegel ile dünyanın en çok kazanan modellerinden olan Miranda Kerr, 2015 yılında New York’taki Louis Vuitton partisinde tanıştı ve 12 aylık flört döneminin ardından nişanlandı. Mayıs 2017’de Los Angeles’taki evlerinde evlenen çiftin ilk çocuğu 2018’de dünyaya geldi. Henüz nişanlıyken The Times gazetesine konuşan Avustralyalı model, çocuk düşünüp düşünmedikleri sorusu karşısında, evlenmeden cinsel ilişki yaşamanın yanlış olduğunu düşündüklerini söyleyerek, “Çocuğu evlenene kadar düşünmüyoruz. Partnerim geleneksel biri” demişti.

Bir Yorum
  1. Pingback: Miranda Kerr'den güzellik sırrı - Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?