Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Antalya’da sağlık turizmi için yeni klinik

Antalya’da sağlık turizmi için yeni klinik

Antalya’da sağlık turizmi için yeni klinik…. Dr. Figen Sayın Yıldıran, yeni kliniğini ‘Güzellik ve Estetik Tesadüf Değildir’ diyerek hizmete açtı. Kliniğin açılış kurdelesi Antalya milletvekilleri ve belediye başkanlarının katılımıyla kesildi.

Antalya’da sağlık turizmi için yeni klinik… Antalya’da 2010 yılından bugüne özel kliniğinde sağlık alanında hizmet veren Dr. Figen Sayın Yıldıran, bugünkü adıyla Dr. Figen Health and Beauty kliniği açılışını ‘Güzellik ve Estetik Tesadüf Değildir’ sloganıyla gerçekleştirdi. Yeni kliniğin resmi açılış töreni, Muratpaşa İlçesi, Fener Mahallesi, Tekelioğlu Caddesi üzerinde bulunan Working Plaza’da düzenlenen kokteyle yapıldı.

Açılışa Antalya Milletvekili Hasan Subaşı, Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, Muratpaşa Belediyesi Başkanı Ümit Uysal, Kepez Belediyesi Başkanı Hakan Tütüncü, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Tuğba Erke Bostan katılarak, kurdele kesimi gerçekleştirildi. Açılış törenine ayrıca Antalya 26’ncı dönem AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED), Akdeniz Girişimci İş kadınları Derneği (AGİDER) ve pek çok sivil toplum kuruluşu başkanları ve üyeleri, oda başkanları ve üyeleri olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.

Açılış töreni öncesi Dr. Figen Sayın Yıldıran, “Hayatımız boyunca olmazsa olmazlarımız vardır; güven, eğitim ve sağlık gibi… Birey olarak yaşamımızda önceliğimizi verdiğimiz sağlık, her geçen gün kaliteliyi artırarak, güven unsurunu da korumak zorundadır. Bu kapsamda Dr. Figen Sayın Yıldıran olarak işte bugün sizlere, yarınlarımız için çok daha ileri seviyede hizmet vermek adına bugün Working Plaza’da toplanmış bulunuyoruz. Tıp alanında hep daha iyisi için her geçen gün fark yaratacak yeni teknolojileri de bu yeni klinikte sizlerin hizmetine sunmaktan onur ve gurur duyuyorum. Çünkü sizler, insanımız bunu fazlasıyla hakediyor. Burada amacımız ülkemizin dolayısıyla Dr. Figen Health and Beauty Kliniği’nin marka değerini daha da yukarı taşımak olacaktır. Bugün burada bu anlamlı günümüzde yanımızda olan sizlere ve bir takım nedenlerle aramızda bulunamayan herkese bir kez daha teşekkür ederim. Hepinize sağlıklı günler diliyorum” diye konuştu.

Törende konuşan Büyükşehir Belediyesi Başkanı Muhittin Böcek, “Antalya’da yatırımların her geçen gün artığını görmekten mutluluk duyuyorum. Özellikle sağlık alanında yaptığı çalışmalar ve yatırımlarından dolayı Dr. Figen Sayın Yıldıran’a teşekkür ediyorum. Ticari hayatında başarılar diliyorum” dedi. Muratpaşa Belediyesi Başkanı Uysal, Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, Konyaaltı Belediyesi Başkan Yardımcısı Bostan da yeni kliniğinde Dr. Figen Sayın Yıldıran’a daha nice başarılara imza atması dileğinde bulunarak açılış kurdelesi törenine geçildi.

Kurdele kesiminin ardından davetlilere yeni kliniği ve içerisindeki son teknoloji ile fark yaratan donanımlı cihazları tanıtan Dr. Yıldıran, ‘Güzellik ve Estetik Tesadüf Değildir’ sloganıyla yeni hedefler belirlediklerini anlatarak, başkanları ve konuklarını bazı cilt, vücut uygulamaları için kliniğe davet etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?