Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Yenilikçi Buz Lazer™ Titanium Antalya'da

Yenilikçi Buz Lazer Titanium Antalya’da

Yenilikçi Buz Lazer™ Titanium Antalya’da… Buz Lazer etkili, kalıcı, ağrısız ve konforlu bir lazer epilasyon için devrim niteliğinde teknoloji… Ülkemizde Buz Lazer™ adı altında lanse edilmiş ve Buz Lazer™ isminin marka tescili yapılmıştır.

Yenilikçi Buz Lazer™ Titanium Antalya’da… Buz Lazer, lazer epilasyon uygulamalarının ağrısız, hızlı ve son teknolojisi olarak FDA onayı almış bir cihazdır. Bu cihazda diğer lazer teknolojileri olan Alexandrite, Diyot, Nd:YAG lazer dalga boylarını tek bir başlıkta birleştirmiştir. Burada sistem 3 dalga boylu lazer teknolojisiyle çalışmaktadır.

Buz Lazer™ Titanium nedir?

Soprano Titanium, üstün işlevselliği üst seviyede konforla birleştiren çığır açan özellikte bir lazer platformudur. … Buz Lazer™ Titanium, 3 dalga boyunun farklı emilim ve penetrasyon seviyelerini birleştiren günümüzde mümkün olabilen en etkili ve güvenli epilasyon yöntemidir.

Buz Lazer uygulamasında ağrı veya acı olur mu?

Buz Lazer uygulama esnasında cildi uzun süre etkili biçimde serinleten ICE™ Teknolojisine sahiptir. Buz Lazer cihazının başlığındaki soğuk safir uç uygulama esnasında cildi serinletir ve rahatlatır. Safir uç cilde temas ettiğinde buz gibi soğuktur ve cildi -3° C’ye kadar soğutur. Bu kontak soğutma sistemi hasta konforunu arttırarak uygulamaları hiç olmadığı kadar konforlu ve zevkli bir hale getirir, yan etki riskini minimuma indirir. Ciltte yanık ve leke oluşma riskini ortadan kaldırır.

TITANIUM Buz Lazer’de kaç seans gereklidir?

Öncelikle lazer epilasyon yaptırmanın bir tedavi süreci olduğu unutulmamalıdır. Eğer hormonal bir problem yoksa Soprano TITANIUM (Buz) lazer teninizin 2 ton koyusu olan kıl köklerinizi görür ve ortalama 6 seansta yüzde 80- yüzde 90 sonuç sağlar. Buz Lazer ile masaj konforunda ve kısa süren seanslarla uygulama yaptırabilirsiniz.

Buz Lazer (TITANIUM) epilasyonda kıl kalınlığı, renginin etkisi nedir?

Hem kadınlarda hem de erkeklerde rahatlıkla uygulanabilen buz lazer (Titanium) epilasyon, kademeli ısıtma metodunu kullanarak kıl köklerini tahrip eder ve cildin zarar görmesini de önler. Ciltte yanık oluşma riskini ortadan kaldıran buz lazer, ütü yapar gibi sürekli hareket ettirilerek uygulanır. İnmotion ™ tekniği olarak bilinen bu uygulama yönteminde kıl kökleri kademeli olarak ısıtılır ki bu ince ve açık renkli kıllarda istenen etki sağlanır.

Buz Lazer (TITANIUM) epilasyonda ücret nasıl belirlenir?

Lazer epilasyon seans ücretlerinde kişinin beden ölçüsü, kıl yoğunluğu, kıl kalınlığı ve elbette uygulama yapılacak alanlar belirleyicidir. Tüm bunlara ilaveten kliniğin kullandığı cihazın teknolojisi de seans ücretlerinin belirlenmesinde etkendir. Ayrıca seans ücretleri genellikle tüm bacak, koltuk altı ve genital bölgeyi kapsayacak şekilde oluşturulmaktadır. Ek bölgeler eklendiğinde elbette seans ücretleri de farklılık gösterecektir. Dolayısıyla lazer epilasyon seans ücretleri hakkında bir fiyatlandırma yapmak doğru olmaz.

Buz Lazer epilasyon erkeklerin tercih ettiği bölgeler hangileridir?

Patentli bir teknoloji olan Buz Lazer (Titanium), tüm cilt ve kıl tiplerinde etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Lazer epilasyon seansları kadınlar için tüm bacak, koltuk altı ve genital alanı kapsarken, erkeklerde sırt, omuz, göğüs gibi alanlar da dahil edilebilmektedir.

Buz Lazer epilasyonda ciltte dalgalanmalar olur mu ?

Soprano TITANIUM (Buz) ile geleneksel lazer epilasyon yöntemlerinde oluşabilecek zebra çizgileri gibi istenmeyen sonuçlarla karşılanmaz. 3 dalga boyu ile ciltteki istenmeyen tüylerde etkili sonuçlar alabilmekteyiz.

Buz Lazer (TITANIUM) ile kaş arası ve burun içi epilasyon yapılır mı?

Buz Lazer kaş arası, kulak içi ve burun içi gibi ulaşılması zor alanlar için özel bir ucu sahiptir. Yüz bölgesinde kullanılan bu uç, erişilmesi güç alanların tedavisine fırsat sağlamaktadır.

Buz Lazer epilasyon hangi cilt tipine uygulanır?

Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde ve ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde yılın her mevsiminde güvenle uygulama yapılabilme imkanı sağlar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?