Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Fazla ve zor kilolarınızla vedalaşın!..

Fazla ve zor kilolarınızla vedalaşın!..

Fazla ve zor kilolarınızla vedalaşın!.. Kilolara veda etmek isteyenler dikkat!.. Dün, bugün yarın derken, tartıya çıktığınızda gördüğünüz rakamlar aynıysa işte o an sizin için tehlike çanları çalıyordur…

 

Fazla ve zor kilolarınızla vedalaşın!.. Belki haftalarca veya aylarca gösterdiğiniz tüm çabalar boşa gitmiş demektir. 1 hafta daha diyete devam kararınıza rağmen yine aynı sonucu görüyor veya istediğiniz rakamlara ulaşamıyorsanız şimdi yapmanız gereken bu konuda alanında uzman olan doktor ve diyetisyenlerden destek ile yardım almanız olacaktır.

 

Antalya’nın Lara bölgesinde hizmet veren Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın muayenesinin ardından diyetisyen kontrolünde bir program uygulamaya var mısınız?

 

Tıp alanında yenilikleri yakından takip eden ve bu teknolojileri Antalya’da hizmete sunan Dr. Figen Sayın Yıldıran, kliniğinde oluşturduğu bir departman ile uzman diyetisyenle birlikte gerekli tedavi sürecinin başlaması için sizlere yardımcı oluyor. Fazla kilo ve bununla birlikte fazla kaloriye maruz kalabiliriz. Ancak  Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın muayenesinin ardından diyetisyenin vereceği takvim ve program akışına uyduktan sonra panik yapmaya gerek yok… Üstelik bir sürpriz de sizleri bekliyor.

EMSLIM cihazı kilo vermemizi sağlar mı?

Dr. Figen Sayın Yıldıran, bir diyet programının ardından spor yapamayan ve spor salonlarına gidemeyen çoğu kişiyi rahatlatacak bir cihazı da kliniğinde sizlere sunuyor. Bu diyet programında size özel hazırlanacak akış, kolay zayıflamanıza ve bu süreçte de kas yapmanıza yardımcı olacak. Uygulanacak takipli diyetin ardından Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın da gözetimde Emslim (Kas güçlendiren) cihaz ile vücudunuz daha sağlıklı ve kaslı bir görüntüye kavuşuyor.

EMSLIM cihazını kaç seans uygulayabiliriz?

Genel olarak hastalar 4-6 seans arası, haftalık olarak EMSLIM uygulama programı oluşturabilirler. Genel sağlık problemi olmayan her kadın ve erkek uygulamayı yaptırabilir. Son teknolojinin vücut bulmuş hali olan bu cihaz ile hayallerdeki fit vücuda sahip olabilirsiniz.

Şimdi diyete başlamadan önce evde kolayca yapabileceğiniz önerilerimizi şöyle sıralayabiliriz:

Dirençli kilolara veda etmek için:
✨ Metabolizmanızın hızlanması için her gün 2 fincan yeşil çay için.
✨ Fiziksel aktiviteyi artırın.
✨ Diyet günlüğü tutun.
✨ Öğünlerinizi çeşitlendirin. Özellikle her gün aynı kahvaltıyı yapmayın.
✨ Günde 2,5-3 litre su içmeyi unutmayın.
✨ Limonata, kremalı kahve ve meyve suyu gibi sıvı kalorileri tüketmeyin.
✨ Uyku düzeninize dikkat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?