Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Antalya'da Emslim ile fit bir vücuda sahip olun

Antalya’da Emslim ile fit bir vücuda sahip olun

Antalya’da Emslim ile fit bir vücuda sahip olun… Fazla yemek, çoğu zaman hepimizin yaşadığı bir durum ve özellikle buna yediğine içtiğine dikkat edenler de dahil edilebilir. Düşünün şimdi bir gün yemeği fazla kaçırmakla kilo almak söz konusu değil.

 

Antalya’da Emslim ile fit bir vücuda sahip olun. Sofrada kendinize hakim olamadığınız anlar, aslında ne ertesi gün pantolonlara sığamayacağınız anlamına geliyor, ne de özel bir durum olmadığı sürece tam anlamıyla sağlığınızdan ödün verdiğinize. Fakat böyle geçen günlerin ardından artık sizler için hizmet veren bir klinik var.

Antalya’nın Lara bölgesinde hizmet veren Dr. Figen Sayın Yıldıran Kliniği’nde hem estetik olarak güzelleşirken, hem de diyetisyen eşliğinde hızlı kilo vermeniz mümkün.

Bir de buna yine Dr. Figen Sayın Yıldıran Kliniği’nde hizmete sunulan Emslim cihazı ile yapılan program eklendi mi şimdi yıllara meydan okumanız çok kolay…

Zayıflamak diyoruz ya!.. Çok yemek yediğiniz bir günün ardından öncelikle yapmanız gereken ilk şey kendinizi affetmek… Panik yapmadan kilo almadığınızı düşünerek, fazla kaçırdığınız öğünün pişmanlığını hissetmeden Dr. Figen Sayın Yıldıran‘ın muayenesinin ardından diyetisyen kontrolünde programlara başlamanızda fayda var…

Bilmiyorsanız da hatırlatmakta fayda var… Alınan enerjinin vücutta yağa dönüşmesi yaklaşık 24 saati bulur. Kiloyu korumanın sırrı protein ve karbonhidrat dengesinde yatar. Aldığınız fazla enerjiyi vücuttan atmak için ertesi gün suyu ve proteini artırıp karbonhidratı yarıya düşürmelisiniz. Böylece yediklerinizin yağa dönüşmesini önlemiş olursunuz.

EMSLIM Nedir?

EMSLIM, temel itibari ile kasları yoğun bir şekilde uyaran ve bu bağlamda kas yapımını hızlandıran bir cihazdır. Bu cihaz, mevcut özelliğini elektromanyetik alanı sayesine elde etmektedir. Yani cihazın mevcut elektromanyetik alanı sayesinde, yalnızca 30 dakikalık bir işlem süresi boyunca 20.000 mekik çekmiş gibi etki yarattığını söylemek mümkündür. Temel itibari ile bir kişinin yarım saat içerisinde 20.000 civarı mekik çekmesi mümkün değildir. Oysa söz konusu cihaz, 20 bin mekiği çekmiş gibi etki oluşturarak kasların çalışmasını desteklemektedir. Bu bağlamda söz konusu cihaz için “son teknoloji ürünü vücut şekillendirme cihazı” tanımlaması yapmak mümkündür.

 

2 Yorum
  1. Pingback: Kilolarınızdan kurtulmak için harekete geçin!.. - Dr. Figen Sayın Yıldıran

  2. Pingback: Fazla ve zor kilolarınızla vedalaşın!.. - Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?