Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Soğuk detoks çayı ile tazelenin!..

Soğuk detoks çayı ile tazelenin!..

Soğuk detoks çayı ile tazelenin!.. Geçmeyen yorgunluk hissi, keyifsizlik, sürekli uyku hali, sık hastalanma, kronik sindirim problemleri vücuttaki toksik maddelerin çok arttığının bir göstergesidir.

 

Soğuk detoks çayı ile tazelenin!.. Belirli aralıklarla vücuda detoks yapmak bu durumları ortadan kaldırır; vücuda gereken tazeliği kazandırır. Detoks zamanlarında dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam alışkanlıklarının yanı sıra vücuda detoks etkisi yapan besinler ile detoks çayı hazırlanabilir.

Dr. Figen Sayın Yıldıran Kliniği’nde özel olarak hazırlanan detokslarla yeni güne, yeni hayata ‘merhaba’ diyebilirisiniz. Klinik bünyesinde oluşturulan diyet departmanı sayesinde öncelikle vücut analizi yapılarak, gerekli besin, yağ ve su dengesi gibi orantısal veriler ışığında diyetisyen kontrolünde formunuzu yakalamanız mümkün!..

İşte bu detoks ürünlerinden biri olan soğuk detoks çayı vücut besin dengesinde sağlıklı olarak bedeninizin yenilenmesini sağlayacaktır. Dr. Figen Sayın Yıldıran’ın kontrolünde gerçekleştirilecek diyet programı ve yine (EMSLIM) adındaki kas geliştirici cihaz ile hayatınızda yeni bir sayfa açın…

 

Soğuk detoks çayı nasıl yapılır?       

• 0.5 litre sıcak su

• 1 poşet kiraz saplı form çayı

• 1 poşet kayısılı form çay

• 1 poşet yeşil çay

• 1 adet mor erik +1 adet taze kayısı

• 2 dilim limon

• 2 adet çubuk tarçın

 

Bekletin demlensin. Buzdolabında soğutun. Buz ekleyin. Gün içinde bitmeli. Afiyet olsun 😊

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?