Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

cilt-bakimi-cinli

Çinli kadınların cildi dikkat çekiyor

Çinli kadınların cildi dikkat çekiyor. Stockholm ve Şanghay’daki Foreo Enstitüsü ve AR-GE Laboratuarı’nın yıllık bakım ve güzellik trendleri araştırmasına göre 2019 yılında Çinli kadınların bakım rutinlerinden yenilebilen kolajenlere pek çok trend göreceğiz.

 

Çinli kadınların cildi dikkat çekiyor Çinli kadınların bakım ve güzellik sırlarının, geçtiğimiz yıllarda dünyayı kasıp kavuran Koreli ve Japon kadınların güzellik sırlarından farkı, teknolojik olmaları. Çinli markalar, pazara sundukları her ürünün odağına teknolojiyi koyuyorlar. Dolayısıyla, Çin kozmetik ve makyaj markaları yeni teknolojiler ve yeni iş birlikleriyle 2019’da dünyayı fethetmeye hazırlanıyor.

Genellik cilt bakımı ve mevsimsellik bir arada kullanılmaz. Bu da değişecek. Yani kış aylarında kızılötesi ışınlar ve ısıtılmış kağıt maskelerden yaz ayları için serinletici yöntemlere, mevsime hattâ hava durumuna göre cilt bakımı uygulamak trend olacak.

 

İşte Çinli kadınların bilinen güzellik sırları…

  • Çinli kadınlar düzenli olarak beyaz çay tüketiyorlar. Bu çayı ciltleri için de maske olarak uygulama yapmaktadırlar. Bu çay sayesinde; ciltlerinde sarkma ve kırışıklıkların önlenmesi sağlanmaktadır.

Yeşil çayın etkisi…

  • Yeşil çayı saçları için kullanarak maske uygulamaları sayesinde canlı ve parlak olabiliyor. Biberiye yağı ile demlenmiş yeşil çayı karıştırarak uygulama yapılmaktadır.  Bu sayede saçların doğallığı dikkat çekmektedir..

Biberiye yağı…

  • Banyo yaparken de biberiye yağlarını banyo suyuna koyarak tüm vücutları içinde bakım yapıyorlar.

Pirinç suyu katkısı..

  • Pirinç suyu kullanarak doğal maskeler uygulamaları sayesinde; beyaz ve pürüzsüz bir tene sahip olmaktadırlar.

Kolejen miktarı…

  • Yüz masajı yaparak; yüz kaslarını çalıştırıp ayrıca kan dolaşımını hızlandırarak kolajen miktarının yükselmesini sağlamaktadırlar. Bu sayede ciltte sarkma ve kırışıklıklar çok geç yaşlara kadar ortaya çıkmaz.

Omega 3 desteği…

  • Özellikle omega3 yağ asitleri sağlayan balık tüketimini de düzenli olarak sağlamaktadır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?