Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Lipoliz ile bölgesel incelmek mümkün mü?

Lipoliz ile bölgesel incelmek mümkün mü?

Lipoliz ile bölgesel incelmek mümkün mü? Kadınlarda bacak, kalça, karın, belin yan tarafı, erkekler de ise özellikle karın ve bel en çok yağ biriken bölgelerdir.

 

Lipoliz ile bölgesel incelmek mümkün mü? Lipoliz çok etkili bölgesel incelme ve zayıflama sağlayarak yağ eriten bir uygulamadır. Lipoliz’in en önemli özelliği ameliyat gerektirmeden bölgesel yağlardan arınma olanağı sağlamasıdır.

Lipoliz nedir?

Lipoliz, bölgesel yağ eritme yöntemi olup, daha çok lokal zayıflama için tercih edilir. Bireye enjektörle uygulanan bu yöntemde soyadan elde edilen fosfatidil kolin kullanılır.

Odaklanmış Atışlı Ultrason ile Bölgesel İncelme

Vücudumuzda oluşan yağ depoları sağlığımızı ve estetiğimizi tehdit etmeye devam ediyor. En büyük problemimiz spor da yapsak, diyet de yapsak bazı bölgeleri inceltmek imkansız. İşte bu noktada yağ hücrelerini kalıcı olarak parçalayarak incelmeyi hedefliyoruz.

Yağlardan kalıcı olarak kurtulabilir miyiz?

Yağ hücrelerinden kurtulmak isterken dokulara da zarar vermeden güvenli teknolojilerle uygulamak gerekir. Ultrashape bu konuda oldukça etkin, güvenilir ve ağrısız bir teknolojidir. Ameliyatsız 3 seansta zayıflamak mümkün. Uygulamanın ardından günlük iş hayatınıza devam edebiliyorsunuz. Operasyonsuz incelme sağlayan bu yöntem yaz öncesi büyük bir konfor sağlıyor. Uygulamanın 3 seans gibi bir süreçte yapılması ise zaman açısından da büyük bir avantaj sağlıyor.

Bölgesel İncelme odaklanmış atışlı ultrasonun farklılığı nedir?

Bu uygulama yalnızca kliniklerde yapılması gerektiği gibi hekim kontrolünde gerçekleştirilmelidir. Kadınlar kadar erkeklerin de tercih ettiği tek yöntemdir. Yağ hücrelerini parçalıyor, parçalarken de patentli odaklama özelliği sayesinde diğer dokulara (damar, sinir, cilt) zarar vermiyor.

Uygulama kaç gün sürer? Cildi sıkılaştırır mı?

1Hem seans süreleri hem de tüm programın süresi oldukça kısadır. Aynı zamanda bireyin uyumu açısından da çok iyi. Sonuçlar kanıtlanmış ve ölçülebilir. 15 gün ara ile 3 seans yapılıyor. 1.5 ay sonra da olumlu sonuçlara ulaşılabiliyor.

Ameliyatsız yağlardan kurtulmak mümkün mü?

Odaklanmış atışlı ultrason, ameliyat, iğne, kesik ve anestezi uygulanmadan kullanılan ağrısız çok etkin ve güvenli bir yöntem. Uygulama sonrası günlük hayatınıza hemen dönebilirsiniz.

Göbekteki yağlanma için etkili midir? Kaç günde zayıflarım?

Hem kadınlarda hem de erkeklerde göbek, kalça, bel yanı, bacak yan ve içlerine uygulanır. Yöntem bölgesel yağı parçalarken, aynı zamanda ciltte sıkılaştırmada sağlar.

Göbek bölgesindeki yağlanmaya en hızlı çözüm nedir?

Göbek bölgesindeki yağlanma için odaklanmış atışlı ultrason yöntemi ile ameliyatsız ve ağrısız olarak kurtulmak mümkün. Üstelik bu uygulama göbek bölgesinde yağ dokusunda kalıcı bir incelme de sağlamaktadır. Ayrıca, bel yanlarında incelme, popo altı yağ dokusunda azalma, bacak yanlarında oluşan süvari pantolonu gibi olan çıkıntıların giderilmesinde, karın dokusunda sıkılaşma ve bacak içlerinde incelme gibi hızlı geri dönüş alabilmek mümkün.

Vakumlu lazer atışıyla selülit tedavisi

Selülit problemi üzerine yapılan araştırmalarda öncü bir çalışma yapan Amerikan Dermatoloji Derneği, bilinen diğer yöntemlerden çok farklı olan vakumlanarak lazer atışı yapılan cihaz ile selüliti kalıcı bir sorun olmadığını tedavi ederek kanıtlamıştır. Bu cihaz, Amerika Birleşik Devletleri’nde (ABD) selülit tedavisinde Amerikan İlaç ve Beslenme Kurumu (FDA) onayı almayı başarmış güvenli bir cihaz ve sürdürülebilir tedavi yöntemi olarak kabul edilmiştir.

Bir Yorum
  1. Pingback: Obeziteye dikkat edilmeli!.. - Dr. Figen Sayın Yıldıran

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?