Sağlıklı güzelleşmek ve doğallığınız için varız...

Çalışma saatleri: : Hafta içi ve Cumartesi 09:00 - 19:00
  Telefon : : 0242 316 21 41 / 0544 316 21 41

Göz makyajında yeşil trend!..

Göz makyajında yeşil trend!..

Göz makyajında yeşil trend!.. Renkli göz makyajları son birkaç sezondur güzellik trendleri arasında yer alıyor. Geçen dönemlerde odak noktamızda gerçek sarı ve optimist şeftali varken yeni sezonda ise zirveye karşı konulmaz yeşil çıkıyor.

 

Göz makyajında yeşil trend!.. Adeta baharın geldiğini müjdeleyen bu renk neon tonlardan zümrüt ışıltısına kadar birçok farklı kimlikle makyaj çantalarında yerini alıyor. Dikkat çeken bu trendin öncülüğünü yapan ünlülerden Kendall Jenner’ın grafik ve minimal çizgilerinden Margot Robbie’nin eyeliner’ındaki yeşil ışıltıya, Selena Gomez’in metalik yorumundan Emma Stone’un çiçeklerden ilham alan makyajına sezonun favori göz makyajı rengi yeşilin birbirinden farklı uygulamalarına tanıklık edebilirsiniz.

Yeşil gözlülere en uygun göz kalemi renkleri

Klasik siyah göz kalemi ve maskaraları günlük kullanımda her renkle uyacağı gibi yeşil gözlerinde de egzotik bir görünüm oluşturacak. Ancak farklı olmak istiyorsan mor göz kalemi ve maskaranın yeşil göz makyajı için en uygun renkteki ürünlerden olduğunu unutmayın. Renkli göze makyaj yaparken renkli ürünlerin iddiasından faydalanmak daha etkileyici görünmen için oldukça önemli. Kahverengi, bronz, altın renkli göz kalemlerini de makyaj çantana ekleyebilirsiniz.

Yeşil gözlülere en uygun makyaj

Kahverengi, mavi, yeşil… Gözlerini öne çıkarmak için seçeceğin rimel, far ve eyeliner renklerine dikkat etmelisin.

Kahverengi, hemen hemen tüm tonlar ile uyum sağlayan ve yaygın görülen bir göz rengidir. Ancak renkli gözlü bir gelin adayıysan göz renginin önüne geçecek tonlardan kaçınman gerekiyor.

Yani göz renginle aynı renkte yani yeşil ve mavi far kullanmamanda fayda var.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yardıma ihtiyacınız var mı?